Pro koho je Kukudo

Nejdříve vám povím, co to je Kukudo a pak se dozvíte, pro koho je ideální. Není to jenom moje citová záležitost, ale Kukudo může využít kdokoliv.

Mobilní aplikace Kukudo usnadní předprodej a donášku jídla, které doma navaříte. Jednoduše zveřejníte menu na další den nebo celý týden dopředu a čekáte objednávky. Vy si zvolíte počet porcí, které prodáte. Samozřejmostí je správa objednávek a možnost pro strávníky platit kartou. Vám už stačí jenom navařit a rozvést nebo objednat donášku. Ostatně i to půjde z Kukudo aplikace jednoduše.

A teď se podívejme, komu přijde vhod Kukudo apka.

Rádi vaříte a chcete, aby vaše jídla ochutnalo více lidí? Tak Kukudo je právě pro vás! Lidé vaří lidem :)

Benjamínek

Baví tě vařit a dokončil jsi školu, kterou na to potřebuješ? A teď co? Vlastní restaurace nebo stánek, to je velká investice a možná i nutnost zadlužit se. Zaměstnáš se v kantýně nebo restauraci a vaříš. Ale chceš, aby tvoje jídla ochutnali další. Stáhneš Kukudo aplikaci a obsluhuješ nové zákazníky. Nejdřív jen tak ve volnu, ale možná se ani nenaděješ a jsi ve svém.

Připravujeme apku pro usnadnění prodeje a plateb od zákazníků.

Home Chef

Vařit pro celou rodinu je vaše vášeň. A to je jedno, jestli podle starého rodinného receptu nebo něco úplně nové. Nové chutě, nová dobrodružství. Navařte pár porcí navíc, prodejte na Kukudo a penízky za suroviny máte zpět. A kdo ví, možná i víc.

Připravujeme apku pro usnadnění prodeje a plateb od zákazníků.

Od maminky

Je to prostě tak, máma vaří nejlíp. Když jste maminka a doma vaříte pro své nejbližší, podělte se s ostatníma. Pro svou rodinu určitě vaříte nutričně vyváženou stravu, která bude chutnat :)

Připravujeme apku pro usnadnění prodeje a plateb od zákazníků.

Jídlo zkušených

Od babičky nebo dědy je to svátek. Časem (a žaludky) prověřené recepty zaručí úspěch na celé čáře. Jsou recepty, které se prostě v malém ani nedají uvařit. Trocha tréningu s Kukudo aplikací a k důchodu si přivyděláte i jednou tolik.

Připravujeme apku pro usnadnění prodeje a plateb od zákazníků.

Takže když jste se zatím nenašli, tak to nevadí. Milujete jídlo a vařit pro druhé. To je hlavní. Registrujte se a vydělávejte vařením z domu! Lidé vaří lidem!


«